w DOBRYM przedszkolu DOBRZY ludzie

serce na dłoni, dyplom w kieszeni

IMG-20200904-WA0016.jpg

mgr Edyta Stolfik

Dyrektor pedagog

Pani dyrektor to dusza tego miejsca, która karmi się duchem Fokolare.   Posiada wieloletnie doświadczenie i specjalizuje się w Metodzie KLANZY i zajęciach językowych. Obiecała nam, że wykorzysta z dziećmi każdy metr kwadratowy naszego ogromnego ogrodu :-)

foto justyna złoty.jpg

mgr Justyna Złoty

pedagog

Pani Justyna to pełna energii i motywacji osoba. Jako opiekun-wychowawca jest odpowiedzialna za dzieci młodsze. Ubogaca nas swoją wyjątkową intuicją i instynktem pedagogicznym. Jako doświadczona wychowawczyni jest pełna pomysłów, zawsze gotowa do nowych wyzwań zaraża nas swoją determinacją i uśmiechem.

IMG-20200904-WA0015.jpg

Joanna Smęder

asystentka pedagoga

Pani Joanna oprócz najważniejszej funkcji kochania podopiecznych opowiada wszystkim chętnym biblijne historie metodą Godly Play® . Ponadto dzieląc się swoim dobrym sercem jest odpowiedzialna za DOBRO-CZYNNOŚĆ naszej placówki gdyż na codzień jest wolontariuszką w Hospicjum Jana Pawla II i  Stowarzyszenia Exodus.

Piotr Tolsdorf.jpg

mgr Piotr Tolsdorf

Logopeda

Prowadzi zajęcia z logorytmiki, diagnozuje naszych przedszkolaków i proponuje indywidualne spotkania na miejscu.

Pan Piotr to genialny logopeda...ale to pewnie juz wszyscy wiecie.

A jezeli nie to zapraszamy tutaj:

Pan od logorytmiki | Piotr Tolsdorf

68_0_edited.jpg

Peter Holman

nauczyciel języka angielskiego

Dzięki współpracy ze szkołą językową PASCAL SCHOOL rozpoczęliśmy zajęcia z angielskiego...metodą ''Little Pascal''.

Pan Peter ma niesamowity dar kontaktu z maluchami i potrafi świetnie się bawić...a dzieciaki robią to, co potrafią najlepiej: wchłaniają ..po prostu :-)