w DOBRYM przedszkolu DOBRZY ludzie

serce na dłoni, dyplom w kieszeni

mgr Edyta Stolfik

Dyrektor pedagog

Pani dyrektor to dusza tego miejsca, która karmi się duchem Fokolare.   Posiada wieloletnie doświadczenie i specjalizuje się w Metodzie KLANZY i zajęciach językowych. Obiecała nam, że wykorzysta z dziećmi każdy metr kwadratowy naszego ogromnego ogrodu :-)

Pani Angelika Tkocz

wychowawca przedszkolny

Pani Angelika znalazła swoje miejsce w naszym przedszkolu, gdzie mamy nadzieję rozwinie swoje skrzydła jako pedagog terapeutyczny
Już cieszymy się na ciekawe zajęcia, bo pomysłów jej nie brakuje, energii do ich realizowania też nie :-)

zapraszamy na bloga :

www.paniciocia.pl

na którym Pani Angelika dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Joanna Smęder

asystentka pedagoga

Pani Joanna oprócz najważniejszej funkcji kochania podopiecznych będzie opowiadała wszystkich chętnym biblijne historie metodą Godly Play® . Ponadto dzieląc się swoim dobrym sercem będzie odpowiedzialna za DOBRO-CZYNNOŚĆ naszej placówki gdyż na codzień pomaga w Stowarzyszeniu Exodus.

mgr Marta Świerczek

fizjoterapeuta

konsultant ds wyboru lektur

Pani Marta jest dla nas nieocenioną pomocą w kwestii wyboru lektur. Poszukuje DOBRYCH lektur dla swojej trójki. Będzie dzieliła się z nami swoimi odkryciami i ubogaci spotkaniami "DOBRE czytanie na dywanie"

Ponadto będzie prowadziła warsztaty nauki wiązania chusty i jako fizjoterapeuta doradza o DOBRYCH postawach ciała.

inż Aleksandra Kuśka

inż chemii

Pani Ola pasjonatka nauk chemicznych, studentka Politechniki w Gliwicach przygotowuje autorski program dedykowany dla małych dzieci. Najlepsza nauka to nauka przez doświadczenie. A co dopiero chemiczne!! Czeka nas naprawdę DOBRA zabawa!