Kiedy to otwarcie?

Drodzy rodzice!

Na początku bardzo dziękuję Wam wszystkim za Waszą cierpliwość, Wasz optymizm i zaangażowanie. Dni otwarte w przedszkolu, które zorganizowaliśmy początkiem sierpnia utwierdziły mnie w przekonaniu, że cieżka praca wszystkich przynosi efekty i z pełną świadomością mogę powiedzieć, że rzeczywiście będzie to DOBRE przedszkole. Fakt , że żadne dziecko nie chciało wyjść z przedszkola to DOBRY znak :-)

Bardzo dziękuję Wszystkim zaangażowanym w prace, które już od roku trwają na terenie naszego budynku.

Dziękuję bardzo Panu Wojtkowi Wiśniewskiemu i Panu Romanowi Podgórnemu z Firmy NOWE Lokum, którzy ZAWSZE w razie potrzeby służyli nam pomocą. Z serca WAM dziękuję!

Dziękuję bardzo Pani Architekt Iwonie Kamińskiej za piękny projekt i gotowość do pomocy,

Dziękuję Panu Jackowi Kuśka z firmy Remont OK - wiemy wszyscy, że gdyby nie ty i Daniel Herma to nigdy by nam się nie udało!

Dziękuję Panu Damianowi Jankowskiemu z firmy Instalacje Sanitarne za cierpliwość dla nas i za dyspozycyjność i za osobiste zaangażowanie!

Dziękuję firmie El-Kazik Panu Krzysztofowi Wielińskiemu za Pana dyspozycyjność i zrozumienie!

Dziękuję Panu Łukaszowi Kukla i firmie Elektroluk za szybką i skuteczną pracę!

Dziękuję Panu Józefowi Godziek za Pana wsparcie, pomoc w pomiarach i dobrą radę doświadczonego specjalisty i dobrego człowieka!

Dziękuję Panu Romanowi Merda z firmy ELMER - z serca dziękuję za Pana dyspozycyjność i pomoc w ostatnim momencie!

Dziękuję Panu kierownikowi budowy Panu Arkadiuszowi Forysiuk za wsparcie i dyspozycyjność.

Dziękuję wam dziewczyny : Edyta Stolfik, Klaudia Polok, Joasia Smęder i Katarzyna Kuśka za waszą obecność, zaangażowanie i zaufanie. Wierzę, że uda nam się stworzyć piękne i dobre miejsce.

Dziękuję Ewelince Ogonowskiej za uszycie wspaniałych fartuszków!

Dziękuję rodzicom i całej rodzinie, która wspiera ten projekt od samego początku!

Dziękuję Pani Ewie Dąbrowskiej i Pani Marcie Rawickiej z Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Żory za ciepłe przyjęcie, za entuzjazm i profesjonalną pomoc w przejściu przez niezbędne procedury zakładania placówki przedszkolnej.

Dziękuję bardzo Inspekcji Sanitarnej SANEPID za pomoc i dyspozycyjność w tak trudnym czasie. Z serca Państwu dziękuję!

Dziękuję bardzo Żorskiej Komendzie Straży Pożarnej a w szczególności Panu mł. bryg. mgr inż. Mirosławowi Wieczorek i Panu asp. mgr Pawłowi Raniszewskiemu za uśmiech, za pomoc i dobrą wolę! Mam nadzieję, że będziemy mogli Was ugościć z dziećmi kiedyś na placówce.

Na dzień dzisiejszy pozostało nam zakończyć procedury administracyjne. Jako placówka jesteśmy lokalowo gotowi. Trzeba tylko dopiąć wszystko do końca. Z dobrą wolą wszystkich wierzę, że nam się uda otworzyć drzwi naszego przedszkola początkiem września.

Jestem do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań,

Do zobaczenia już wkrótce!

Monika Auzemery

77 wyświetlenia0 komentarz