top of page

cennik

Pobyt do godziny 12:00 (4 godziny) - 500zł

Pobyt ponad 4-godzinny 600zł

Zniżka dla rodzeństwa 100zł

Wyżywienie - catering, cena 14,00zł za dzień (w przypadku diety specjalnej cena to 14,50zł) w przedszkolu stosujemy dietę z wykluczeniem białego cukru rafinowanego i nie podajemy czarnej herbaty. Inne diety dostępne to : bezglutenowa, bez nabiału

zapisy

FAQ

Formularz dla rodziców chcących zapisać dziecko:

Dziękujemy za zaufanie!

Serdecznie dziękujemy za wypełnienie ankiety. Na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 97 z 1997r art. 24. 32. 35), informuję Pana/Panią, że Przedszkole zbiera i przetwarza dane osobowe Pana/Pani dziecka i członków jego rodziny dla potrzeb rekrutacji oraz w zakresie działalności wychowawczej, opiekuńczej i dydaktycznej. Jednocześnie informuję, że przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do zbieranych danych, oraz uzupełniania, uaktualniania, sprostowywania w razie stwierdzenia, że dane są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Dołożymy wszelkich starań, aby dane były zbierane, przetwarzane i chronione zgodnie z prawem.

 

Oświadczenie woli. Zapoznałem/am się z informacją dotyczącą zbierania i przetwarzania danych osobowych moich i członków mojej rodziny. Oświadczam, że wszystkie powyższe dane są zgodne z prawdą oraz wyrażam zgodę na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka (moich dzieci ), a także moich i członków mojej rodziny dla potrzeb rekrutacji oraz w zakresie działalności wychowawczej, opiekuńczej i dydaktycznej.

bottom of page